W dniach 22-23.10.2016 roku w Katowicach odbył się FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU UNIHOKEJA „UNIHOKEJ ŁĄCZY DZIECI”.

 

Wśród finalistów znalazł się również Uczniowski Klub Sportowy „GO” Lichnowy prowadzony przez pana Marcina Czarneckiego, w skład którego wchodzą uczniowie Zespołu Szkół w Lichnowach oraz Szkoły Podstawowej w Kończewicach.

 

Prawo wyjazdu do Katowic uczniowie wywalczyli w turnieju rozgrywanym w Rumi, który był jednym z czterech turniejów eliminacyjnych rozgrywanych w całej Polsce.

 

W skład zespołu, który brał udział w rozgrywkach weszli: Adrian Ptasiński, Szymon Kuligowski, Paweł Purzycki, Adrian Szulik, Jarosław Oleś, Dawid Markowski, Adam Młodziński, Mateusz Skorupa, Oskar Milewski uczęszczający do Szkoły Podstawowej w Lichnowach oraz Szymon Szczypkowski, Konrad Kosarzecki, Adrian Gapiński, Daniel Wółkiewicz- uczniowie Szkoły Podstawowej w Kończewicach.

 

Pan Marcin Czarnecki, w imieniu zawodników jak i własnym, złożył podziękowania skierowane do Państwa Purzyckich, Pana Grzegorza Ptasińskiego, Pana Jana Michalskiego - Wójta Gminy Lichnowy oraz ludzi dobrej woli, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji wyjazdu.

 

Gratulujemy osiągniętego wyniku oraz życzymy jak najwięcej sukcesów w przyszłych imprezach sportowych!

 

 

turniej1
 
turniej
 
turniej
 
turniej
 
turniej
 
turniej
 
turniej