ZUS w Sztumie zaprasza na bezpłatne szkolenie

Kategoria
Szkolenie
Termin
25 kwiecień 2017 10:00

W dniu 25.04.2017 r. w Inspektoracie ZUS w Sztumie przy ul.Mickiewicza 34 odbędą dwa się bezpłatne szkolenie dla płatników składek.

 

Pierwsze szkolenie na temat: Warunki nabywania uprawnień do nauczycielskiego świadczenia kompensacyjnego, rozpocznie się o godzinie 10.00. W trakcie szkolenie uczestnicy będą mogli poznać warunki nabywania i utraty nauczycielskiego świadczenia kompensacyjnego, dowiedzą się także jak ustalana jest jego wysokość, a także jak przebiega postępowania w sprawie jego przyznania. Chęć uczestnictwa w szkoleniu można zgłaszać do 21.04.2017 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem : 55 26 76 710.

 

Drugie szkolenie na temat: Podstawa wymiaru świadczeń dla ubezpieczonych niebędących pracownikami, rozpocznie się o godzinie 11.00.W trakcie tego szkolenie uczestnicy będą mogli poznać podstawy wymiaru zasiłku chorobowego, zasiłku macierzyńskiego, zasiłku opiekuńczego oraz świadczenia rehabilitacyjnego, dowiedzą się także jak ponownie ustalać podstawy wymiaru świadczenia oraz jaka jest niezbędna dokumentacja.

 

Chęć uczestnictwa w szkoleniu można zgłaszać do 21.04.2017 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 55 26 76 710

 

 

Regionalny Rzecznik Prasowy 

  województwa pomorskiego

Krzysztof Cieszyński