Data utworzenia: 20 marzec 2018

Żuławska Lokalna Grupa Działania zaprasza do konsultacji społecznych nad zmianami w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność objętej Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Wypełniony formularz prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  wpisując w tytule maila:  „Konsultacje społeczne – LSR”, lub przesłać listownie na adres Żuławska Lokalna Grupa Działania, Plac Wolności 22, 82-100 Nowy Dwór Gdański , z dopiskiem „Konsultacje społeczne – LSR”. Termin nadsyłania uwag mija 4 kwietnia 2018 r. o godzinie 15.30.

Proponowane przez nas zmiany zostały oznaczone kolorem żółtym.

Zmiany zapisów w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność, która jest objęta Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, są spowodowane zastosowaniem się do uwag zgłaszanych przez Zarząd LGD w zakresie zaleceń Samorządu Województwa Pomorskiego (w odniesieniu do przeprowadzonych konkursów), wnioskami  z przeprowadzanego monitoringu oraz poprawą błędów pisarskich w LSR.

Pliki do pobrania: