Data utworzenia: 01 sierpień 2018

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Lichnowach organizuje w dniu 9 SIERPNIA 2018 roku ( CZWARTEK ) wyjazd do Ocean Parku we Władysławowie.

Kompleks zajmuje powierzchnię około 20 ha. Główną ekspozycję stanowią modele żyjących pod wodą ssaków i ryb, które odwzorowane zostały, trzeba przyznać, z dużą dbałością o szczegóły. Jedne z nich śmieszą, inne przerażają, ale wszystkie przyciągają uwagę. Są tu więc rekiny, delfiny, foki, orki, żółwie, pingwiny czy ośmiornice, ale największe wrażenie robi ogromny wieloryb w naturalnej wielkości. Nie tylko dzieci, ale i rodzice muszą przy nim zadzierać głowę do góry. Przewodnik opowiada o poszczególnych gatunkach zwierząt i dzieciom nie powinny się znudzić jego zabawne historyjki i ciekawostki. Co więcej, może to być całkiem pouczające, nawet dla dorosłych i może dzięki temu nabiorą więcej szacunku dla podwodnego życia.

Zbiórka uczestników o godzinie 7.30 w Lichnowach (przystanek autobusowy przy urzędzie gminy), planowany powrót do Lichnów około godziny 17.30.

Koszt wyjazdu - 50 zł dziecko, osoba dorosła – 60 zł.

Zapisy wraz z wpłatami wyłącznie w świetlicy wiejskiej w Lichnowach do dnia 7 sierpnia 2018 roku.

Rezerwacja telefoniczna - Tel. 55 271-26-32 od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00-16.00

Liczba miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

ZAPRASZAMY !!!!